Tablice interaktywne DualBoard

Tablice interaktywne INTERWRITE
DualBoard

 

Tablice interaktywne INTERWRITE to rozwiązanie, które doskonale sprawdziło się w 500tys. klas w 90 krajach na świecie. W Polsce działa już ponad 7000 urządzeń Interwrite.

Tablica interaktywna DualBoard™ została zaprojektowana specjalnie dla potrzeb edukacji. Umożliwia przedstawienie całej klasie materiałów multimedialnych oraz w dowolnej chwili nanoszenie na nich własnych uwag, adnotacji, rysunków. Stwarza Nauczycielowi możliwość prowadzenia lekcji, obsługiwania komputera i kontrolowania pracy uczniów stojąc bezpośrednio przy tablicy, a uczniom zapewnie dużo ciekawsze lekcje, niż te tradycyjne.

 

  • Gwarancja niezawodności

Technologia elektromagnetyczna pasywna, w której działa tablica zapewnia trwałość oraz najwyższą funkcjonalność przy jednoczesnej prostocie obsługi. Powierzchnia tablicy nie emituje żadnego promieniowania elektromagnetycznego, jest mniejsza niż promieniowanie docierające do nas z satelitów kosmicznych.

 

  • Obsługa za pomocą ergonomicznych pisaków


 

 

 

 

 

Klikjnij w obrazek aby powiększyć

Pisaki Interwrite posiadają funkcję prawego i lewego przycisku myszy komputerowej oraz funkcję podwójnego kliknięcia. Wspierają prawidłowe nawyki związane z pisaniem, przez co może zapobiegać dysleksji. Urządzenia nim obsługiwane są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Dysleksji.

Ładowarka do pisaków mocowana jest bezpośrednio do tablicy, umożliwiająca jednoczesne ładowanie dwóch umieszczonych w niej piórek interaktywnych. Ładowarka zasilana jest bezpośrednio z tablicy.

 

  • Funkcja Dual i Multi-User

Kliknij w obrazek aby powiększyć

 

 

W trybie Multi-User tablica umożliwia jednoczesną pracę dwóch osób na całej powierzchni tablicy lub każdej zostanie przyporządkowana połowa tablicy. Każda z osób będzie mogła pracować jedynie na swojej części (bez możliwości działania na drugiej połowie tablicy).

W trybie Multi-User można ustawić opcję pracy dla 9 osób równocześnie, np. wykorzystując do tego tablety interaktywne MobiView. W tym przypadku istnieje możliwość podzielenia wyświetlanej powierzchni (może to być tablica interaktywna, ekran itp.) na 2, 4, 6 lub 9 fragmentów, do których przypiszemy jedno lub kilka urządzeń do każdego fragmentu. Wszystkie 9 osób mogą również pracować na jednej wspólnej powierzchni. 

   

 

 
  • Powierzchnia i konstrukcja tablicy

Powierzchnia tablicy jest odporna na uszkodzenia i łatwa do czyszczenia. Porysowanie jej nie ma wpływu na pracę tablicy. Pasek narzędzi umieszczony jest po prawej stronie tablicy i składa się z pól aktywnych po dotknięciu pisaka. Skonstruowany jest w taki sposób, żeby nie można było go uszkodzić.

 

  • Komunikacja

Tablica DualBoard połączona jest kablem USB z komputerem i może być zasilana bezpośrednio z niego. Możliwe jest również bezprzewodowe połączenie tablicy z komputerem za pomocą modułu RF (nie wchodzi w skład zestawu podstawowego). Ułatwia ono swobodną i wygodną pracę bez kabli.

 

Modele tablic Interwrite DualBoard

CENNIK 2012

4200 zł (z VAT) - model 1279
4904 zł (z VAT)  - model 1289
6600 zł (z VAT)  - model 1297

 

Szczegółowa specyfikacja techniczna DualBoar

 


Masz pytania?

Zadzwoń:       660 546 929
Napisz:            adam.olesiewicz@bookland.com.pl